Protected: MEDICA 2019, DUSSELDORF

This content is password protected. To view it please enter your password below: Password:

Vietnam & Indonesia Visit

Our company organized a visit to Vietnam and Indonesia between 24 September – 3 November in order to increase its export potential. Accounting and Finance Manager Burak Biçer and Foreign Trade Responsible Çağrı Doğan attended the trip. During the 8-day trip, various contacts were made in both Vietnam and Indonesia.

A visit to Uzbekistan with DEIK

Our General Manager Mr. Ömer Biçer has attented to visit to Uzbekistan with DEIK (Foreign Economic Relations Comittee) In 3 days lots of stategic meeting and visit has done. Thank you for this kind organisation booth DEIK & Uzbekistan Goverment.

Bilimsel has participated at MEDLAB 2019

The event was held at Dubai International Convention and Exhibition Center, Dubai- UAE, from the 4th -7th Feb 2019.

MEDICA 2018 | DUSSELDORF, 12-15 NOV. 2018

Our International Sales Team will attend to MEDICA 2018. Please sen an e-mail to info@bilimseltip.com for set a meeting. Have a great exhibiton! MEDICA, the leading international trade fair for the medical sector, invites you to Düsseldorf / Germany from 12 – 15 November 2018. Be part of the number 1!

MÜSAİD Sağlık Sektör Kurulu Türkiye İstişare Toplantısı Firmamız Sponsorluğunda İzmir’de Gerçekleştirilecek.

Müsaid Sağlık Sektör Kurulu Türkiye İstişare Toplantısı Bilimsel Tıbbi Ürünler’in de Sponsorları arasında bulunduğu bir organizasyon ile 20-21 Nisan 2018 Tarihlerinde İzmir Balçova Termal Otel’de gerçekleştirilecek. MÜSİAD İzmir Sağlık Sektör Kurulu Başkanlığını yürüten Yönetim Kurulu Üyelerimizden Feridun Biçer’in Firmamızı temsil edeceği organizasyonun hem sektörümüz hem de şehrimiz adına hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

MEDLAB DUBAI 2018 FUARINA STAND AÇARAK KATILIM GÖSTERDİK

5-8 Şubat Tarihlerinde Birleşik Arap Emirliklerine Bağlı DUBAI’de gerçekleştirilen ve In Vitro Diagnostic Sektörün önde gelen fuarlarından biri olan MEDLAB DUBAI 2018 Fuarına Bilimsel Tıbbi Ürünler olarak stand açarak katılım gösterdik. 4 gün süren etkinlikte ihracata yönelik müşteri portföyümüzü geliştirmek adına önemli görüşmeler gerçekleştirdik. Firmamızı fuarda Muhasebe Finansman Sorumlusu M. Burak Biçer ve Yurtdışı İlişkiler […]

MÜSİAD İzmir Bölgesel İstişare Toplantısı Firmamızın Katılımıyla Gerçekleştirildi

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sektör Kurulları Komisyonu tarafından, 13 Ocak 2018 tarihinde, İzmir Kaya Termal Otel’de gerçekleştirildi. Firmamızın Stand açtığı etkinlikte yurtiçi yurtdışı önemli görüşmeler gerçekleştirildi.

MEDLAB DUBAİ 2017’yi Ziyaret Ettik

Tıbbi Malzeme dünyasının önemli fuarlarından biri olan ve Dünya’nın bir çok yerinden bu sektöre hizmet eden firma ve kuruluşların boy gösterdiği MEDLAB 2017 DUBAI fuarına ziyaretçi olarak katılım gösterdik. Geçmiş yılların aksine Diagnostik alanının Arab Health’den ayrılarak hemen bitiminde MEDLAB adı ile devam etmesi sebebiyle doğrudan diagnostik alanında etki eden firmalarla temas şansı yakaladık. Hareketli […]